2022 Wiadomości

NEKROLOG

Z GŁĘBOKIM ŻALEM I SMUTKIEM INFORMUJEMY, ŻE ODSZEDŁ OD NAS NA WIECZNY ODPOCZYNEK NASZ KOLEGA HODOWCA ŚP. EUGENIUSZ ŻŁOBIŃSKI, WIELOLETNI DZIAŁACZ POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁEBI POCZTOWYCH. UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 23.12.2022 O GODZINIE 13.00 W PRASZCE. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.

Czytaj więcej
2022 Wiadomości

NEKROLOG

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY, ŻE ZMARŁ NASZ KOLEGA ŚP. CZESŁAW ZAWIERUCHA WIELOLETNI DZIAŁACZ ODDZIAŁU PZHGP W KLUCZBORKU, PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ ODDZIAŁU KLUCZBORK. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 16.12.2022 (PIĄTEK) W KOŚCIELE PARAFIALNYM W OLEŚNIE O GODZINIE 10.00

Czytaj więcej
2022 Wiadomości

KOMUNIKAT DOT. LOTU NR 4

ZARZĄD ODDZIAŁU PZHGP W KLUCZBORKU INFORMUJE, ŻE LOT NOWE MIASTECZKO 2 ZOSTAJE PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 17.09.2022 (SOBOTA). KOSZOWANIE GOŁEBI W PIĄTEK ZGODNIE Z WCZEŚNIEJSZYM PLANEM ODJAZDU KABINY. W ZWIĄZKU Z BRAKIEM LIMITÓW GOŁĘBI NA PUNKTACH ZOSTAJĄ POŁĄCZONE PUNKTY; KLUCZBORK+CHOCIANOWICE+KUNIÓW ORAZ OLESNO+OLESNO BORKI (KOSZOWANIE W SEKCJI OLESNO). NA LOT JEDZIE SAM SAMOCHÓD, GOŁĘBIE KOSZUJEMY W DUŻYCH KLATKACH, KAŻDA SEKCJA ROZKŁADA GOŁEBIE DO SWOICH KLATEK. TYPOWANIE JAK NA POPRZEDNIM LOCIE. DOBRY LOT.

Czytaj więcej