2023 Wiadomości

NEKROLOG

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY, ŻE ZMARŁ NASZ KOLEGA ŚP. ALEKSANDER PALUCH WIELOLETNI CZŁONEK ODDZIAŁU PZHGP W KLUCZBORKU, SEKCJI KUNIÓW, BUDOWNICZY KABIN DO TRANSPORTU GOŁĘBI POCZTOWYCH. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 09.12.2023 (SOBOTA) O GODZINIE 10.30 W KOŚCIELE MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIA WIERNYCH W KLUCZBORKU ( STARA PARAFIA).

Czytaj więcej
2023 Wiadomości

Lot nr 5 – informacje

Zarząd Oddziału PZHGP w Kluczborku informuje, że lot nr 5 odbędzie się w dniu 24.09.2023 (niedziela) z miejscowości Królów, zbieranie gołębi zgodnie z wcześniej ustalonym planem odjazdu kabiny. Na lot jedzie tylko kabina, gołębie koszujemy tylko do dużych klatek, każda Sekcja rozkłada gołębie do swoich klatek. Typowanie na lot: 15 st. gołębi oznaczenie „S” koszowane jako pierwsze do Mistrzostwa Polski. Jeżeli hodowca nie bierze udziału w MP to oznacza 15 szt. „4” koszowane dowolnie oraz 5 szt. oznaczenie „M”. Dobry Lot.

Czytaj więcej
2023 Bez kategorii Wiadomości

Lot nr 4 – informacje

Zarząd Oddziału PZHGP w Kluczborku informuje, że lot nr 4 odbędzie się w dniu 17.09.2023 (niedziela) z miejscowości Nowe Miasteczko 2, zbieranie gołębi zgodnie z wcześniej ustalonym planem odjazdu kabiny. Na lot jedzie tylko kabina, gołębie koszujemy tylko do dużych klatek po 23 szt. Typowanie na lot: 15 st. gołębi oznaczenie „S” koszowane jako pierwsze do Mistrzostwa Polski. Jeżeli hodowca nie bierze udziału w MP to oznacza 15 szt. „4” koszowane dowolnie oraz 5 szt. oznaczenie „M”. Dobry Lot.

Czytaj więcej